שותפים עסקייםלקוחות מספרים


 • "לאורך השנתיים האחרונות נעשנו משפחה.
  התקשורת הפתוחה הסגנון האישי הנעים הזמינות של כל אחד מכם כשנזקקתי לו והמקצועיות של כולכם היתה חיונית להצלחת החברה ולצד זה הנעימה את העבודה.
  בתקופה האחרונה ליוויתם אותנו בתהליך הארוך והמורכב של הרכישה על ידי איביי וכאן באו לידי ביטוי כל התכונות המבורכות שלכם.

  אבי אליאסף
  אבי אליאסף
  Salespredict
 • "ל- ERB, שירותים מקצועיים במיוחד, צעד אחד לפני כולם עם ערך מוסף אדיר, הבחירה בERB היא ללא ספק החלטה ניהולית פיננסית מעולה לחברות הזנק בתחילת הדרך".

  גיא ברנשטיין
  גיא ברנשטיין
  Formula
 • "אנו מודים לצוות ERB אשר מספק לנו שירותים מקצועיים ויעילים גם בחברה הישראלית וגם בחברה האמריקאית שלנו, זמינים בכל עת ויודעים לתת מענה לכל בקשה"

  מוסי שוסמן
  מוסי שוסמן
  Even
 • "ERB סייעה לנו במהלך תהליך הצמיחה שלנו שלנו, בין היתר במתן עצות פיננסיות ועסקיות לניהול החברה. ERB נתנה לנו את השקט והשלווה לדאוג להתקדמות החברה ומה שאנחנו עושים הכי טוב בלי להתעכב על הניהול הפיננסי והדבר תרם לשביעות רצונם של הלקוחות שלנו."

  הדר וייס
  הדר וייס
  Peer 5
 • "היינו רוצים להודות לצוות ERB עבור תמיכה שקיבלנו במהלך השנה האחרונה שאנו עובדים אתם, על הזמינות, ידע ונכונות."

  דביר לרר
  דביר לרר
  Cognilyze
 • "ERB ליוו אותי משלב הרעיון, צמחו איתי לאורך כל הדרך. ERB עם הצוות המסור שליווה אותי והיו חלק אינטגרלי מהחברה, הם נתנו לנו את השקט להתרכז במה שאנו עושים הכי טוב בידיעה שהניהול הפיננסי בידיים הטובות ביותר"

  אורן קניאל
  אורן קניאל
  Appsflyer
 • רציתי לומר לכם שיש לכם פשוט צוות מעולה. האמריקאי, הישראלי, בשכר, בהנה"ח, בביקורת הכוללת, בקשר לCPA ולרשויות המס, באנשים ובתהליכים. בולט מבין כלל המרכיבים המעולים זה ההון האנושי, באמצעות יחס אישי, הבנת העסק והמניירות שלי ודקדקנות על כל אגורה הצליחו הצוות לבנות רמת אמון ושקט נפשי שהפכה את סוגיית ניהול הכספים בשלב זה של חיי הסטרטאפ שלנו ל non issue (בניגוד גמור למצב לפני כניסתכם).

  עודד אביטל
  עודד אביטל
  Knowmail
 • "אני עובד עם חברת ERB כ20 שנה, ב20 שנה אלו הקמתי וניהלתי 4 חברות הזנק, כולם צרכו את שירותי הנה"ח, חשבות כללית וחשבות שכר , ייצוג מול גופים ממשלתיים וטיפול בקרנות דו לאומיות והכנת חומר למשקיעים , שירותי ניהול אופציות וכ"ו ובנוסף הפנתי אליהם חברים ושותפים לשעבר הנהנים עד היום משירותיהם. גם בעתיד אשמח לצרוך את שירותי ERB ואני בטוח שאחרים שיעבדו אתם יחוו חוויה דומה לשלי" .

  דודי וייסמן
  דודי וייסמן
  Cartasense
 • צוות ERB הוא חלק אינטגרלי מאיתנו מהשלבים הראשונים בחברה. כיום הם שותפים להחלטות בחברה , גיוסי כספים ונטוורקינג, תוכניות אופציות,ניהול כספים, ותכנון אסטרטגי של מערך הכספים בחברה בארץ ובעולם. הערך המוסף האדיר הוא באנשים המנוסים והמקצוענים, בתקשורת פתוחה ונעימה, במסירות ונכונות לעזור לחברה להצליח.

  רון פלס
  רון פלס
  גורילה