שרותי CFO

ב-ERB תוכלו לקבל שירותי CFO מלאים המיועדים למגוון רחב של חברות, החל מחברות סטארט-אפ צעירות בשלביהן הראשונים ועד לחברות גדולות, קרנות הון סיכון וחברות בינלאומיות. את השירותים מתאימה ERB במיוחד אליכם, אל הצרכים שלכם ואל החזון העסקי שלכם.

חשבות

מחלקת החשבות של ERB  עומדת לרשותכם תמיד ומספקת שירות מקיף ויעיל הכולל בתוכו את סל השירותים ההכרחי לכל עסק.

שרותי שכר

על מנת לוודא שמערכת השכר תעבוד כמו שצריך, ללא תקלות, ב ERB  קיים צוות מיומן. חשבי השכר הינם בעלי ניסיון מקיף בתחום ניהול השכר, עבודה מול רשויות המס, עבודה מול סוכני ביטוח, דיווח ותשלומים לביטוחים השונים, קרנות הפנסיה, קרנות השתלמות ועוד.


הנהלת חשבונות

חלק נכבד מן השירותים המוצעים לכם על ידי ERB מורכב משירותי הנהלת חשבונות, להם כל בית עסק זקוק. תכנית הפתרון הפיננסי השלם של החברה מעמידה לרשותכם מנהלי חשבונות מקצועיים ומנוסים, המתמחים בשלל תחומים שונים, לפי הצרכים הייחודים שלכם.

ניהול אופציות

אחת מן ההטבות המקבלים עובדים ומנהלים בחברות אשר מניותיהן נסחרות בארץ ובעולם היא הקצאת ניירות ערך. חברת  ERB מספקת שירותי תפעול ונאמנות לאותן חברות, על ידי צוות מיומן המתמחה בתחומי הכלכלה, מיסוי, משפט וראיית חשבון, וכן אנשי ביצוע מנוסים. השירות ניתן על-ידי חברת ESOP  – החברה המובילה בתחומה בשוק.

פיתוח עסקי

היתרון בבחירת חברה בינלאומית ותיקה כמו ERB טמון באפשרויות הפיתוח העסקי הגלומות בחברה ובמערך הקשרים העסקיים עם שותפיה. שירותי הפיתוח העסקי של ERB נועדו כדי לעזור לכם, הלקוחות, ליצור קשרים עסקיים נרחבים ולקדם את פעילות החברה.


שותפים עסקיים
לקוחות מספרים


 • "לאורך השנתיים האחרונות נעשנו משפחה.
  התקשורת הפתוחה הסגנון האישי הנעים הזמינות של כל אחד מכם כשנזקקתי לו והמקצועיות של כולכם היתה חיונית להצלחת החברה ולצד זה הנעימה את העבודה.
  בתקופה האחרונה ליוויתם אותנו בתהליך הארוך והמורכב של הרכישה על ידי איביי וכאן באו לידי ביטוי כל התכונות המבורכות שלכם."

  אבי אליאסף
  אבי אליאסף
  Salespredict
 • "כסטארטאפ צעיר בעל משרדים בישראל ובסן פרנסיסקו - הצוות הבינלאומי של אי-אר-בי היה בדיוק מה שחיפשנו. הצוות הישראלי עובד בשיתוף פעולה עם הצוות האמריקאי ושניהם מלווים אותנו מתחילת הדרך ועוזרים לנו בניהול החשבונות, דוחות שנתיים, חשבות שכר וענייני כוח אדם. הזמינות, הנכונות להסביר ולעזור והמקצועיות של סופיה והצוות הם בסטנדרט הגבוה ביותר."

  שרון סברייג'ו
  שרון סברייג'ו
  Mobilize
 • "משנת 2015 אנו עובדים עם ERB, המעניקה לחברה מגוון שירותים בהם שירותי הנה"ח, חשבות, ודיווח לרשות החדשנות (המדען הראשי). הצוות ב-ERB אף ליווה אותנו באופן צמוד ומסור לקראת הגיוס. לאורך התקופה בה אנו עובדים יחד קיבלתי ייעוץ שוטף והדרכה מכוונת, שהעניקו לי כלים לניהול פיננסי נכון של החברה."

  גל סלומון
  גל סלומון
  Intensix
 • "ל- ERB, שירותים מקצועיים במיוחד, צעד אחד לפני כולם עם ערך מוסף אדיר, הבחירה בERB היא ללא ספק החלטה ניהולית פיננסית מעולה לחברות הזנק בתחילת הדרך".

  גיא ברנשטיין
  גיא ברנשטיין
  Formula
 • "אנו מודים לצוות ERB אשר מספק לנו שירותים מקצועיים ויעילים גם בחברה הישראלית וגם בחברה האמריקאית שלנו, זמינים בכל עת ויודעים לתת מענה לכל בקשה"

  מוסי שוסמן
  מוסי שוסמן
  Even
 • "ERB סייעה לנו במהלך תהליך הצמיחה שלנו שלנו, בין היתר במתן עצות פיננסיות ועסקיות לניהול החברה. ERB נתנה לנו את השקט והשלווה לדאוג להתקדמות החברה ומה שאנחנו עושים הכי טוב בלי להתעכב על הניהול הפיננסי והדבר תרם לשביעות רצונם של הלקוחות שלנו."

  הדר וייס
  הדר וייס
  Peer 5
 • "היינו רוצים להודות לצוות ERB עבור תמיכה שקיבלנו במהלך השנה האחרונה שאנו עובדים אתם, על הזמינות, ידע ונכונות."

  דביר לרר
  דביר לרר
  Cognilyze
 • "ERB ליוו אותי משלב הרעיון, צמחו איתי לאורך כל הדרך. ERB עם הצוות המסור שליווה אותי והיו חלק אינטגרלי מהחברה, הם נתנו לנו את השקט להתרכז במה שאנו עושים הכי טוב בידיעה שהניהול הפיננסי בידיים הטובות ביותר"

  אורן קניאל
  אורן קניאל
  Appsflyer
 • "רציתי לומר לכם שיש לכם פשוט צוות מעולה. האמריקאי, הישראלי, בשכר, בהנה"ח, בביקורת הכוללת, בקשר לCPA ולרשויות המס, באנשים ובתהליכים. בולט מבין כלל המרכיבים המעולים זה ההון האנושי, באמצעות יחס אישי, הבנת העסק והמניירות שלי ודקדקנות על כל אגורה הצליחו הצוות לבנות רמת אמון ושקט נפשי שהפכה את סוגיית ניהול הכספים בשלב זה של חיי הסטרטאפ שלנו ל non issue (בניגוד גמור למצב לפני כניסתכם)."

  עודד אביטל
  עודד אביטל
  Knowmail
 • "אני עובד עם חברת ERB כ20 שנה, ב20 שנה אלו הקמתי וניהלתי 4 חברות הזנק, כולם צרכו את שירותי הנה"ח, חשבות כללית וחשבות שכר , ייצוג מול גופים ממשלתיים וטיפול בקרנות דו לאומיות והכנת חומר למשקיעים , שירותי ניהול אופציות וכ"ו ובנוסף הפנתי אליהם חברים ושותפים לשעבר הנהנים עד היום משירותיהם. גם בעתיד אשמח לצרוך את שירותי ERB ואני בטוח שאחרים שיעבדו אתם יחוו חוויה דומה לשלי" .

  דודי וייסמן
  דודי וייסמן
  Cartasense
 • "צוות ERB London מעניק שירות ידידותי ויעיל ביותר. מצאנו ייעוץ חשבונאי ומיסויי, המציע מידע מגוון אודות הקמת עסק חדש באנגליה וכך יכולנו להמשיך את הפרקטיקות הפיננסיות של החברה הנהוגות בישראל, גם כאשר פתחנו את החברה באנגליה. אמון הוא ערך חשוב ביותר בימים אלו, ואני סומך על שירותי ERB ומאמין בהם."

  רועי זיילר, CFO
  רועי זיילר, CFO
  BEAMR
 • "לאחר חלוף תקופה של שנה מאז תחילת שירותי החשבונאות אשר אנו מקבלים מ- ERB, אני רואה לנכון לציין לטובה את רמת השירות ושביעות רצוננו מהעבודה יחד. העבודה מתבצעת במקצועיות, באדיבות ובמחוייבות לחברה. פידבק זהה מתקבל גם מחברת הבת שלנו, כנפי תחזוקה."

  ערן בן מנחם
  ערן בן מנחם
  כנפיים