אודות

שירותים פיננסיים במיקור חוץ

על מנת לבצע שירות פיננסי כלשהו על הצד הטוב ביותר, יש להתמקצע ולצבור ידע רב וניסיון – אין אדם אחד שיכול לבצע את כלל השירותים בעצמו. שיטת מיקור החוץ של ERB, מאפשרת לסטארטאפים  לחסוך בהוצאות גיוס תפקידים פיננסיים לחברה ובמקום מציעה פתרון המותאם להיקף עבודה המדויק הנדרש במתכונת עבודה במיקור חוץ  איכותי מקצועי ומבוקר.

 ERB מספקת לכם אנשי מקצוע מהטובים בתחום, בעלי שנים רבות של ניסיון ומומחיות, ומתחייבת להעניק לסטארטאפ שלכם את השירות הטוב ביותר בתחום.

statistic

4 סניפים ברחבי העולם

סל השירותים של ERB

כבר למעלה מ-27 שנה, ERB מספקת ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים, הכוללים:

 • CFO (תכנית עסקית, הכנת חומרים ל DUE DILIGENCE, בניה/ניהול תקציב,
  דיווחים ומצגות לבורד ועוד)
 • חשבות (הכנת דוחות חודשיים-רבעוניים לפי צרכי החברה ודרישת משקיעים, ניהול מחירי העברה ועוד)
 • הנהלת חשבונות (דיווחים שוטפים לרשויות המס, הכנת מאזן בוחן, ביצוע תשלומים, הנה”ח שוטפת רב מטבעית ועוד)
 • שכר (הפקת תלושים, העברת משכורות, עבודה מול סוכני ביטוח ועוד)
 • דיווחי מדען
 • נציגות מע"מ בישראל
 • שירותים פיננסיים ושירותי מס בארה"ב
 • שירותים פיננסיים ושירותי מס באנגליה
 • שירותי רישום והקמה של חברות בארה"ב
 • שירותי רישום והקמה של חברות באנגליה
0 +
לקוחות ברגע נתון
team

ליווי ושירותים פיננסיים

לחברות

ERB מתמחה בעבודה עם חברות סטארט-אפ הזקוקות לסיוע, ובחברות מולטינשיונל המקימות פעילות בישראל, בארה"ב ובאנגליה עם סניפים המפוזרים ברחבי העולם, ERB מציעה לחברות ישראליות הממשיכות צמיחתן בחו”ל וגם לחברות מולטינשיונל המקימות פעילות בישראל – מענה מקיף ומקצועי. ERB מלווה במסירות חברות שעושות את צעדיהן הראשונים בארה”ב ובאנגליה, עם מערך ניהול מתקדם ומקצועי, הכולל בין היתר: ליווי בירוקרטי, רישום חברה, שירותי הנהלת חשבונות, דיווחים פיננסיים, ליווי אופרטיבי שוטף ועוד.

צוות ERB NY וצוות ERB CA מתמחים במתן שירותים פיננסיים לחברות ישראליות עם חברת בת קשורה בארה"ב , החל מהקמת החברה ובניית התשתית הפיננסית,  לניהול השוטף של כל המערך החשבונאי,מיסויי והאופרטיבי של היישות האמריקאית.

צוות ERB LONDON מתמחים במתן שירותים פיננסיים לחברות ישראליות עם חברת בת קשורה  באנגליה י, החל מהקמת החברה ובניית התשתית הפיננסית, לניהול שוטף של כל המערך החשבונאי ,מיסויי ואופרטיבי של החברה האנגלית .

כלל הסניפים מהווים חלק מחבילת ONE STOP SHOP לשירותים פיננסיים גלובליים לחברות ישראליות, אמריקאיות ואנגליות הפועלות בשוק הגלובאלי.

0 +
מיזוגים ורכישות שנוהלו בחברה

מחלקה חדשנית לתוכניות עסקיות

ERB גאה להציג את המחלקה החדשה לתכניות עסקיות, המתמחה בשני ערוצי פעילות עיקריים:

 • גיבוש תכנית חומש עסקית המכוונת לשוק האמריקאי:
  על מנת להציגה לרשויות כחלק מתהליך קבלת ויזה, כנדרש במקרה של Relocation.
 • גיבוש תכנית עסקית המיועדת למשקיעים:
  הצגה של תכנית עסקית מפורטת ומהודקת למשקיעים פוטנציאליים, על בסיס ידע טכני-שיווקי נרחב ומעמיק בתחומי היי-טק מובילים, כולל אינטגרציה מלאה בין שירותי הניהול והדיווח הפיננסיים ובין התוכנית העסקית, להבטחת רמה גבוהה של דיוק ופרוט בפרק התחזיות הפיננסיות.
business plan

שירותים מקצועיים מעבר לים

חברת ERB מספקת שירותים נרחבים בארה”ב ובאנגליה, מתוך הצורך הטבעי של הלקוחות להתרחב ולהתפתח מעבר לים. לERB משרדים בניו-יורק, קליפורניה ואנגליה.

כבר למעלה מ- 27 שנה חברת ERB מספקת ומובילה שירותים פיננסיים עבור חברות סטארטאפ וחברות ישראליות עם פעילות בשוק הגלובלי. השירותים המקיפים נותנים מענה מקצועי ומותאם לצרכים של סטארטאפ להתנהלות פיננסית מסודרת החל משלב הקמת החברה ובניית התשתית הפיננסית,  לניהול השוטף של כל המערך החשבונאי, מיסויי והאופרטיבי של החברה.

צור קשר לקבלת פתרון מלא על ידי צוות מקצועי אשר מלווה אתכם לאורך כל הדרך.