חשבות לחברות

חשבות היא אחד הדברים שנחוצים לכל חברה, גדולה כקטנה, עבור ההתנהלות הבסיסית ביותר. בעבר היה נדרש להעסיק חשב בפועל, מה שהצריך משאבים כספיים די גדולים ומשאבים פיזיים של הקצאת משרד. כיום, ניתן להפעיל חברה ולקבל שירותי חשבות חיצוניים, מבלי להוציא משאבים רבים כבעבר.

שירותי חשבות לחברות מוצעים כיום על ידי משרדים שונים של רואי חשבון, ומציעים מעטפת ליווי כוללת עבור כל מה שצריכה החברה, בהוצאות מינימליות.

למי מתאימים שירותי חשבות לחברות, ומה הם כוללים?

שירותי חשבות לחברות יכולים להתאים עבור כל חברה, ובייחוד לחברות קטנות, ולסטארטאפים מתחילים. אם יש לכם חברה חדשה, הוצאות מרובות על העסקת חשב בחברה יכולים לפגוע במטרות אחרות של החברה. שלא נדבר על הקושי במציאת חשב שכר מצקועי, ובמחיר הגיוני שיתאים ליכולת הכלכלית של החברה שלכם.

חשבות לחברות כוללת בין היתר בנייה ויישום תוכנית עסקית, אישורי תשלומים, ניהול השכר, ניהול תשלומים, פיקוח על ההתנהלות הפיננסית, תקציבים וגם ייעוץ כולל בכל מה שקשור לפעילות העסקית באופן שוטף.

היתרונות של חשבות לחברות

ישנה הנחה שגויה לפיה יש לשלם סכומי כסף גבוהים עבור שירותי חשבות. אלא שהעברת החשבות לחברה חיצונית תאפשר לכם דווקא להפחית הוצאות משמעותית, ואפילו לשפר באופן ניכר את התנהלות הפיננסית של החברה. בפועל אתם נהנים מחיסכון של משכורות, ציוד, הקצאת משרד ושאר הוצאות לעובדים.

גם אם נניח שתרצו להעסיק חשב משלכם או אפילו מספר אנשי צוות, יהיה לכם קשה עד בלתי אפשרי, למצוא את האנשים הנכונים מבחינה מקצועית. זאת, במיוחד כשאתם בעלי חברה חדשה. בבחירת שירותי חשבות לחברות אתם נהנים משני העולמות – חוסכים במשאבי גיוס וזמן שהולך על ראיונות מיותרים, וגם מקבלים את השירות מאנשי המקצוע המומחים והטובים ביותר בתחום.

זמן שווה כסף

ככל שהחברה שלכם גדלה, הזמן שלהם הופך למצרך יקר יותר. אם אתם חפצים לחסוך את הזמן הזה לדברים חשובים לא פחות כמו המשך ההתנהלות של החברה, שירותי חשבות יאפשרו לכם להעביר אליהם את כל המשימות הניהוליות וההתנהלות הפיננסית. כך תוכלו להתמקד טוב יותר במשימות האחרות שהצבתם לעצמכם.

לתיאום פגישת ייעוץ,
השאר פרטים